Postacie

Nina Martin
Nathalia Ramos jako Nina Martin

Nina ma za sobą piekło na ziemi. Stała się niemową "z wyboru" ponieważ nie chciała dać swojemu ojczymowi kolejnego pretekstu, by ją torturował - robił to tak czy inaczej. Tak, była torturowana, głodzona i wykorzystywana seksualnie od dziecka. Gdy mogłoby się zdawać, że jest wolna, jest więziona przez własne demony i nieodległą przeszłość, spędzającą jej sen z powiek. Strach, brak zaufania, obsesja na punkcie własnego bezpieczeństwa - wszystko jest zrozumiałe na tle jej przeszłości, ale w jakim stopniu uda to się zmienić? W jej oczach, zaufanie przynosi ból, jest guzikiem do samo-destrukcji. Jak osoby, które chcą jej pomóc, będą potrafiły obalić ten mit?


Fabian Rutter
Brad Kavanagh jako Fabian Rutter
Zafascynowany malarstwem i muzyką - Fabian może zdawać się być cichym, spokojnym chłopakiem z grupką zaufanych przyjaciół, lecz ma również ogromne, złote serce, które wyzwala w nim odwagę i niezłomność. Jako dobrze wychowany nastolatek, wie, że należy pomóc Ninie, lecz szybko ten zapał, stworzony poprzez uprzejmość, zmienia się w determinację bijącą prosto z serca. To, na ile będzie w stanie pomóc, zależy jednak od Niny; najpierw musi mu zaufać. Mimo, że jest to trudne zadanie, Fabian postanawia walczyć o to zaufanie. Czy jeśli to osiągnie, uda mu się zawalczyć o odwzajemnienie uczuć?


Mark Hampton
Grant Gustin jako Mark Hampton
Przez ponad 40 rozdziałów w których zagościł kilka razy, Mark zdaje się być zimnym draniem, lecz nie dlatego, że taki jest, ale na takiego musiał się wykreować. Pod grubą skorupą noszoną od małego dziecka, znajduje się słaby, załamany chłopak. Wraz z ujawnieniem się prawdy o jego życiu w 43 rozdziale, Mark wkracza do skromnego grona głównych postaci; jego dalsze losy utworzą nowy wątek.

Haru
Harry Shum Jr. jako Haru
Haru jest współlokatorem Mark'a i jako jedyny zna jego prawdziwe oblicze. Ma kilka cech charakteru wspólnych z Fabianem. Jest typem obserwatora, uprzejmy, pomocny, inteligentny, kocha muzykę - gra na pianinie. Nie boi się jednak wyrażać swojej opinii, nawet jeśli jest negatywna. Jest homoseksualny, co ukrywa przed rodziną i niechcianymi osobami, lecz w odpowiednim towarzystwie nie boi się tego powiedzieć.
Od 44 rozdziału Haru dołącza do czwórki głównych postaci!Amber Millington
Ana Mulvoy-Ten jako Amber Millington

Typ blondynki z głową w chmurach? Na pierwszy rzut oka - być może, lecz pozory mylą. Amber jest ambitniejsza niż może się zdawać oraz bezwzględna i pomysłowa. Wraz z Fabianem będzie się starała pomóc Ninie w drodze do zdrowia fizycznego i psychicznego. Także i wbrew sprzeciwom Fabiana, spróbuje pomóc Ninie w odnalezieniu głosu jej serca i uczuć, których być może się wypiera - bo przecież wszyscy którym ufała, zdradzili ją lub odeszli, a przywiązanie się do kogoś a następnie patrzenie, jak odchodzi, przynosi ból, którego ma w swoim życiu zdecydowanie dosyć.

Eddison "Eddie" Miller
Burkely Duffield jako Eddie Miller
Siedmiolatek marzący o byciu gwiazdą rocka, swoją dziecinną niewinnością, łatwo zdobywa zaufanie Niny. Szybko dostrzega też uczucia, które Fabian ogranicza, nie chcąc odstraszyć nimi Niny, a ona nawet nie dopuszcza do siebie. Mogłoby się zdawać, że Amber znalazła kompana w shippowaniu Fabiny! Czy to coś da? 

Mara Jaffrey
Tasie Lawrence jako Mara Jaffrey
Nikt inny jak wzorowa, inteligentna uczennica, która jest wręcz zbyt inteligentna, by nie poskładać ze sobą kilku faktów i nie podejrzewać prawdy o przeszłości Niny, którą znają nieliczni. 


Mick Campbell
Bobby Lockwood jako Mick Campbell
Sportowiec kochający jedzenie? Jak najbardziej. Ci, którzy znają serial House of Anubis wiedzą, że Mick nie ma większego wpływu na fabułę, lecz w Scarred jego losy się odmieniły. Nina będzie zawdzięczać mu więcej, niż wszyscy możemy się spodziewać.


Joy Mercer
Klariza Clayton jako Joy Mercer
Jej największą pasją jest fotografia. Dziewczyna jest po uszy zakochana w Fabianie, więc gdy zauważa, że chłopak zaczyna darzyć sympatią Ninę, odczuwa odrzucenie i zazdrość. Czy na długo? Niekoniecznie! 


Patricia Williamson
Jade Ramsey jako Patricia Williamson
Z natury wredna; szybko włącza jej się alarm ostrzegawczy, gdy widzi swoich przyjaciół w niebezpieczeństwie. W jej oczach, tym niebezpieczeństwem jest nawet Nina. Zmieni się to? Nina również dołączy do grona przyjaciół Patricii?


Jerome Clarke
Eugene Simon jako Jerome Clarke
Egocentryczny, lekko chamski chłopak z zamiłowaniem do malarstwa jak i nietaktownych dowcipów. Jego bezczelne komentarze potrafią nie raz popsuć miłą atmosferę panującą w domu akademickim, lecz są też wyjątki, gdzie mogą pomóc Ninie zrozumieć jej skrywane uczucia.


Alfie Lewis
Alex Sawyer jako Alfie Lewis
Partner Jerome'a do spraw dowcipów. Większość uważa go za dziecinnego, ale momentami potrafi pokazać swoją lepszą stronę, w której okazuje się być obronny w stosunku do przyjaciół, niemal jak Patricia.

Diane Miller
Mama Eddiego. Miła, wyrozumiała i inteligentna kobieta. Nawet nie musi walczyć o zaufanie Niny, ponieważ nastolatka natychmiast widzi w niej kochającą matkę, którą sama kiedyś miała, lecz straciła.


Eric Sweet
Paul Antony-Barber jako Eric Sweet
Dyrektor Akademii oraz ojciec Eddiego, który poprzez rozwód z żoną, nieco traci z nim kontakt. Eric jak i matka Eddiego, będą starali się o nowy start, by zapewnić dziecku dorastanie w szczęśliwej rodzinie. Ale chwila... czy w jakiś sposób, będzie miał wpływ na przyszłość Niny?


Victor Rodenmaar
Francis Magee jako Victor Rodenmaar
Ponury, starszy pan, będący właścicielem sklepu muzycznego, w którym Fabian dostaje pracę jako nauczyciel gry na gitarze; w tym uczy Eddiego.

6 komentarzy:

 1. Grant Gustin. Cudownie, NIE Sądziłam, Że Tak Pozytywnie mnie zaskoczysz i dasz mojego ulubionego aktora. Zabieram się za czytanie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie obejrzałam Postacie i powiem,że bardzo mnie zaciekawiły ponieważ uwielbiam Tajemnicę Domu Anubisa x

  OdpowiedzUsuń
 3. A pojawi się Eddie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, za kilka rozdziałów, lecz w trochę innej "postaci" niż można się spodziewać, ale wciąż jako Eddie :)

   Usuń
 4. Skoro w innej postaci rozumiem że na peddie nie mam co liczyć? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie za bardzo. Eddie będzie... zbyt młody na Patricię :p
   I ogólnie jeśli chodzi o pairingi to fabuła skupi się na dwóch - Fabina, jak można już zauważyć i całkiem nowy - Amfie, Jeroy czy Jara nie będzie wyszczególnione

   Usuń

Komentarze są dla mnie ważną formą motywacji a także wyrazem uznania dla mojej pracy, jak i ogromnej pracy wspaniałej autorki tego fanfiction, która tu zagląda i tłumaczy sobie Wasze komentarze. Obie będziemy bardzo wdzięczne za opinię xx